1.14kV Vakum Şalteri / vakum şişesi / Devre Kesici VI / Düşük voltaj vakum kesicisi / Vakum şişesi
1.14kV Vakum Şalteri / vakum şişesi / Devre Kesici VI / Düşük voltaj vakum kesicisi / Vakum şişesi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

1.14kV Vakum Şalteri / vakum şişesi / Devre Kesici VI / Düşük voltaj vakum kesicisi / Vakum şişesi

Joyelectric International Çin profesyonel bir üretici, tedarikçi ve 1.14kv vakum kesici distribütörü, fabrika ve şirketten 1.14kv vakum kesici ürünleri sipariş edilir.

Vakum izolatörümüz cam veya seramik zarf, orta sızdırmazlık elemanı veya iç sabit siper ve CuCr temas malzemesine sahiptir. Kovan şeklindeki eksenel manyetik alan elektrodunun optimize tasarımı, manyetik alan dağılımını makul ve üniform hale getirir ve bu da, kırma kapasitesinin istikrarı artırabilir. Özel şartlandırma işlemi yalıtım seviyesini iyileştirir. Vakum bugün, orta voltaj sektöründeki birçok anahtarlama uygulaması için yağ veya SF6 gazı gibi diğer ark söndürme ortamlarını büyük oranda değiştirmiştir.

Özellikler:

§ Uzun ömür, yüksek güvenilirlik ve performans

§ Hızlı kesme hızı ve kısa atış süresi

§ Hızlı dielektrik geri kazanım

§ Yüksek devrelere dayanım gerilimleri

§ Çevre dostu

Vakum Kesici (VI) Üretim Süreci

Hammadde puchasing Parçalar un imalatı Temizleme Montaj V kaynak lehimleme → Vakum derece kontrolü Yüksek gerilim yaşlandırma Kaplama Nihai muayene

Muayene öncesi VI için QC

Lehim sonrası vakum kesici Görünüm, ölü sondası muayenesi İç yapıyı kontrol etmek için röntgen ışını test cihazı Yüksek voltaj yalıtım testi (güç frekansı dayanma gerilimi, aydınlatma darbe gerilimi) Vakum derecesi kontrolü Yüksek basınç ile yüklü sızdırmazlık testi vakum derecesi kontrolü Kapsamlı testler (Kapsamlı parametre, dayanım gerilimi, vakum derecesi) EX-İŞLER

Nominal gerilim: 1.14kV

Nominal akım: 2000A ~ 3200A

Nominal kısa devre dayanma akımı: 50kA ~ 80kA

Vakum müdahaleleri düşük voltajlı devre kesicide kullanılır.


Ürünler hakkında bir teklif veya daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurun ve size bir iş günü içinde cevap vereceğiz. Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Sorgulama