Kapalı Gaz İzolasyon Metal Kaplı Şalt XGNS2-40.5

Kapalı Gaz İzolasyon Metal Kaplı Şalt XGNS2-40.5

1.Switchgear XGNS2-40.5, 40.5kV voltaj değerinde bir dizi genişletilebilir SF6 yalıtımlı metal-kalibre şalter içerir. Birincil yüksek voltaj devresinin 2.All canlı parçaları, küçük bir hacim veren 3 mm kalınlığındaki paslanmaz çelik levhalardan kaynaklı bir kabine tamamen eklenmiştir. 3. Şalt, çevre koşullarının etkisine maruz kalmaz, böylece güvenli ve güvenilir çalışma ve sıfır bakımı garanti eder. 4. plug-in genişleme barasını kullanarak modül olarak entegre edilebilir. Son kullanıcıların veya ağ düğümlerinin gereksinimlerini karşılayın ve çeşitli talepleri karşılayın.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1. Genel giriş

Switchgear XGNS2-40.5, 40.5kV voltaj değerinde bir dizi genişletilebilir SF6 yalıtımlı metal-kalibre şalter içerir. Birincil yüksek voltaj devresindeki tüm gerilim parçaları, küçük bir hacim veren 3 mm kalınlığındaki paslanmaz çelik levhalardan kaynaklı bir kabine tamamen eklenmiştir. Şalt, çevre koşullarının etkisine maruz kalmaz, böylece güvenli ve güvenilir çalışmayı ve sıfır bakımı garanti eder. Eklenti genişletme barası kullanılarak modül olarak entegre edilebilir. Son kullanıcıların veya ağ düğümlerinin gereksinimlerini karşılayın ve çeşitli talepleri karşılayın.


2. Amaç

Bu ürün santral, trafo trafo ve kutu tipi güç istasyonu, vb.

50 / 60Hz anma frekansında, 40,5 kV anma geriliminde, üç fazlı kapalı AC tek baralı veya çift baralı güç sisteminin elektrik enerjisini kontrol eder, kabul eder ve dağıtır.


3. Teknik gereksinimler

2.jpg

3.jpg


4. Yapı özellikleri

C-CBS tüm modüler montaj tipi bir yapıdır, tipik planın entegre makinesi altı bağımsız ayrılmış odadan oluşur, yani bara ve üç konumlu ayırıcı bölmesi, devre kesici odası, kablo odası, mekanizma odası, yukarı ve aşağı alet odası, montajı kolaydır. Yüksek voltajlı kısmi gaz kutusu, mekanik kumandalı otomatik kaynaklamayı, 3 mm kalınlığındaki paslanmaz çelik plakadan, sayısal kontrol makinesi takım işleminden sonra, küçük kaynak deformasyonu ve iyi hava sızdırmazlığı ile kullanır. Alçak gerilim bölmesi, sayısal kontrol tezgahı tarafından bükülen yüksek kaliteli soğuk çelik haddeleme ile yapılır, kaynak yapmak için, aynı zamanda, sayısal kontrol makinesi aracı tarafından işlenen alüminyum ile kaplı çinko çelik plaka kullanın, sonra yüksek mukavemetli bağlantı elemanı ile bağlanır . Her gaz kutusu, kişisel güvenlik ve ekipman hareketini korumak için bağımsız gaz kaçağı ekipmanına sahiptir.

4.jpg

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için lütfen bize e-posta gönderin: market@joyelectric-china.com .


Joyelectric Uluslararası profesyonel bir Çin Kapalı Gaz Yalıtım Metal kaplı Switchgear XGNS2-40.5 distribütörü ve bu iyi bilinen üreticileri ve tedarikçileri arasında ajan, fabrikamız ve şirketimizden Kapalı Gaz Yalıtım Metal kaplı Switchgear XGNS2-40.5 ürünleri sipariş hoş geldiniz.

Sorgulama