XGNS1-40.5 Şalt

XGNS1-40.5 Şalt

Şalt XGNS1-40.5, 40.5kV voltaj değerinde bir dizi genişletilebilir SF6 yalıtımlı metal kaplamalı şalt içerir. Primer yüksek voltaj devresinin tüm canlı parçaları, tamamen küçük bir hacim veren 3 mm kalınlığındaki paslanmaz çelik saclardan yapılmış bir kabine monte edilmiştir. Şalt, çevre koşullarının etkisine maruz kalmaz, böylece güvenli ve güvenilir çalışmayı ve sıfır bakımı garanti eder. Geçmeli genişletme barası kullanılarak modül olarak entegre edilebilir. Son kullanıcıların veya ağ düğümlerinin gereksinimlerini karşılayın ve çeşitli trafo merkezlerinin ve anahtarlama istasyonlarının, kutu tipi trafo merkezlerinin, kablo dallı kutuların ve rüzgar tuibin kulelerinin taleplerini karşılayın. Kompakt yapı, güvenlik, güvenilirlik, uzun ömür ve sıfır bakım özellikleri.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Referans:

1.IEC 62271-200 Yüksek gerilim şalt ve kontrol cihazı-Bölüm 200: AC metal içine alınmış

1kV üstü ve 52kV dahil olmak üzere anma gerilimleri için şalt ve kontrol cihazları

2.GB3906-2006 3.6kV ve üstü ve 40.5kV dahil olmak üzere anma gerilimi için alternatif akım metal-kapalı şalt ve kontrol cihazları

3.GB1984-2003 Yüksek gerilim alternatif akım devre kesicisi

4.JB / T3855-2008 Yüksek gerilim alternatif akım vakumlu devre kesici

5.GB16926-2009 Yüksek voltajlı alternatif akım anahtarlı sigorta kombinasyonları

6.GB3804-2004 Anma gerilimi için 3.6kV ve 40.5kV'den daha düşük için yüksek voltajlı alternatif akım anahtarları

Teknik özellikler

1. Komple fonksiyonlar, yük şalteri, yük şalteri + sigorta kompozit aparatı ve devre kesici gibi temel fonksiyonel üniteler tarafından sağlanır.

2. Küçük hacimli, hafif, 500 * 1010 * 1900 (mm) 'e kadar boyut ve özellikle rüzgar türbini kulesi uygulaması için uygundur.

3. Basit kullanım, güvenli kullanım, kolay bakım ve 30 yıldır sıfır bakım.

4. Açık tasarım, sıfır maruz kalan canlı bileşen ve zorlu koşullar altında uzun süreli kullanılabilirlik.

5. plug-in genişleme bara ile Esnek modüler entegrasyon.

Servis şartları:

1.Elevation: deniz seviyesinden en fazla 5000 m

2. Ortam sıcaklığı: Max: + 50 ℃, Min: -40 ℃

3. bağıl nem: günlük ortalama en fazla% 95, aylık ortalama en fazla% 90

4. Etken aşındırıcı veya yanıcı gaz görünür kirliliği.

5. Düzenli şiddetli titreşim yok.

6.Not: normal servis koşullarının sapması meydana gelirse, müşteri üreticiyi üretimden önce bilgilendirmelidir.

görüntü

Primer yüksek voltaj devresinin tüm parçaları tamamen 3 mm kalınlığındaki paslanmaz çelik kaynaklı bir kabine konulur. 0.04MPa'da SF6 gazı, ark söndürücü ve yalıtıcı ortam olarak doldurulur. Hava basıncıyla gaz basıncını izleyin. Gaz odasının arka kısmı patlamaya dayanıklı bir cihazla donatılmıştır. Ark basıncı çok yüksek olduğunda, kabin içindeki yüksek basınçlı gaz patlamaya dayanıklı cihazı tetikler ve operatörlerin güvenliğini korumak için kabinin arkasına salınır.

Yük anahtarımız gaz sıkıştırma yapısını ve içeriye doğru yay üfleme yapısını benimser. Güçlü ark söndürme gücüne sahiptir ve faz ile toprak arasındaki yalıtımı etkilemez. Dinamik ve statik temaslar, kırılma sürelerini büyük ölçüde artırmak için temas eden kontaklardır.

Bir sigorta ve bir yük şalter odası bir trafo koruma devresi içerir. Epoksi döküm yalıtımlı mahfazaya yüksek voltajlı akım sınırlandırıcı bir sigorta monte edilmiştir. Sigorta yandıktan sonra, pimi tetikler ve yük anahtarının açılmasına neden olur.

Halka ana ünitenin önünde bir çalıştırma odası bulunur. Her bir fonksiyonel devrede, yük anahtarı ve kesici manuel / elektrikle çalışan enerji depolama yaylı aktüatör ile donatılmıştır, 3 konumlu yalıtım anahtarı ve topraklama anahtarı ise elle çalıştırılan enerji depolama yaylı aktüatör ile donatılmıştır. Panelde anahtar durumunun bir göstergesidir. Bir kilitleme mekanizması sırasıyla yük şalterini, toprak şalterini ve kablo odasının kapısını ve kesici, 3 konumlu izolasyon şalterini ve kablo odasının kapısını birbirine bağlar.

XGNS1, bir dizi küçük metal kaplı hücredir. Bir SF6 yalıtım bölmesinde en fazla dört modülü birleştirebilir. Dağıtım ağı için 10 yapılandırma sağlayın ve çoğu halka ağ uygulamasına uyum sağlayın. Tipik konfigürasyonları arasında Def, CCF, CCCF, CCFF, CCC, CCCC, DeV, CCV, CCCV ve CCVV bulunur. Bir şaltta 4'ten fazla modül gerekliyse, yarı modüler bir yapı oluşturmak için genişleme barasına sahip şalterleri bağlayın veya modüler yapılandırma için tüm modülleri genişleme barasına bağlayın.

Sorgulama