Modüler Çalışma Mekanizması / devre kesicinin çalıştırma mekanizması / Yay çalıştırma mekanizması / VD4 çalıştırma mekanizması

Modüler Çalışma Mekanizması / devre kesicinin çalıştırma mekanizması / Yay çalıştırma mekanizması / VD4 çalıştırma mekanizması

1. VSH Serisi çalışma mekanizması, yaylı enerji depolamasının modüler bir işletme mekanizmasıdır ve tüm voltaj seviyelerine sahip vakumlu devre kesiciye uygundur.

2. Çalıştırma mekanizması, kapatma ünitesi, açma ünitesi, yardımcı şalter ve gösterge cihazı vb. Birimleri içerir.

3. Önde Kapanma / Açma düğmesi, manuel enerji yüklü tutamak, yay enerji depolama konumu göstergesi ve C / O göstergesi vb.

4. Çalıştırma mekanizmasının performansı, vakum kesicinin tasarımına uyar ve mekanizma ara bağlantıyı azaltır ve enerji tüketimini ve gürültüyü azaltır, bu da devre kesicinin performansını daha güvenilir kılar.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Modüler Çalışma Mekanizması / devre kesicinin çalıştırma mekanizması / Yay çalıştırma mekanizması / VD4 çalıştırma mekanizması


Joyelectric International, Çin'de VSH tipi modüler işletim mekanizmasının profesyonel bir üreticisi, tedarikçisi ve dağıtıcısıdır, fabrikamızdan ve şirketimizden vsh modüler işletim mekanizması ürünleri sipariş etmenizi bekliyoruz.

VSH Serisi çalışma mekanizması, yaylı enerji depolamasının bir tür modüler işletim mekanizmasıdır ve tüm voltaj seviyelerine sahip vakumlu devre kesiciye uygundur. Çalışma mekanizması, kapatma ünitesi, açma ünitesi, yardımcı şalter ve gösterge cihazı vb. Birimleri içerir. Ön kısımda Kapama / Açma düğmesi, manuel enerji yüklü tutma kolu, yaylı enerji depolama konumu göstergesi ve C / O göstergesi, vb. işletim mekanizması vakum kesicinin tasarımına uyar ve mekanizma ara bağlantıyı azaltır ve enerji tüketimini ve gürültüyü azaltır, bu da devre kesicinin performansını daha güvenilir hale getirir.

1. modüler mekanizma montaj ve hata ayıklama kolaylaştırır:

1.1 Optimize edilmiş iletim tasarımı

1) Mekanizmanın kamı, doğrudan şaftı çalıştırarak şanzıman bağlantısını azaltır, şanzıman verimliliğini arttırır ve enerji tüketimini azaltır.

2) Mekanizmanın az komponenti var ancak yüksek güvenilirliğe sahip.

1.2 Mekanizma, manuel enerji depolama kolu ile donatılmıştır.

1.3 Kullanım sırasında, hasar görmüş elektrik parçalarını değiştirirken,

mekanik transmisyon parçası ile ilgilidir. Ürünün tüm performansı etkilenmeyecektir:

1) Snap-in monte edilmiş tipte elektromıknatıs; sadece değiştirirken bir cıvatayı sökmeniz gerekir.

2) Motor modülünün değiştirilmesi kolaydır, mekanik bileşenlerin ürün performansını etkilemez.

1.4 Bakım süresini uzatmak ve bakım maliyetini azaltmak için yüksek performanslı ve uzun ömürlü yağlayıcı ve yüksek korozyon direncine sahip yüzey işleme kullanın.

 

Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için lütfen market@joyelectric-china.com adresinden bize e-posta gönderin.

Sorgulama