Yük Şalterinin Vakum Kesici / VCB VI

Yük Şalterinin Vakum Kesici / VCB VI

1. Joyelectric International çin'de yük anahtarı vakum şalter profesyonel bir üretici, tedarikçi ve distribütörü, bizim fabrika ve şirketten yük anahtarı ürünlerinin vakum şalter sipariş hoş geldiniz.

2. Anma gerilimi: 12 ~ 40.5kV Anma akımı: 6300A Anma kısa devre dayanımı ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yük Şalterinin Vakum Kesici / VCB VI

Joyelectric International, Çin'deki yük anahtarının vakum kesicisinin profesyonel üreticisi, tedarikçisi ve dağıtıcısıdır, fabrikamızdan ve şirketten yük anahtarı ürünlerinin vakum kesicisini sipariş etmenizi bekliyoruz.

Vakum kesicimiz cam veya seramik zarf, orta conta veya iç sabit kalkan ve CuCr temas malzemesine sahiptir. Kupa şekilli eksenel manyetik alan elektrodunun optimize edilmiş tasarımı, manyetik alan dağılımını makul ve üniform hale getirir ve bu da kesme kapasitesinin stabilitesini artırabilir. Özel koşullandırma süreci yalıtım seviyesini arttırır. Vakum, orta gerilim sektöründeki birçok anahtarlama uygulaması için bugün petrol veya SF6 gazı gibi diğer ark söndürme ortamlarının yerini almıştır.

Özellikleri:

§ Uzun ömür, yüksek güvenilirlik ve performans

§ Hızlı kesme hızı ve kısa ark süresi

§ Hızlı dielektrik geri kazanımı

§ Yüksek çevrim dayanım gerilimleri

§ Çevre dostu

Vakum Kesici (VI) Üretim Süreci

Hammadde alımı → Parça üretimi → Temizlik → Montaj → Vakumla lehimleme → Vakum derecesi kontrolü → Yüksek gerilim yaşlanması → Kaplama → Son muayene

Fabrika Çalışmaları Öncesi VI

Lehimlemeden sonra vakum kesici → Görünüm, dimesnions muayenesi → İç yapıyı incelemek için röntgen test cihazı → Yüksek gerilim izolasyon testi (güç frekansı dayanım gerilimi, aydınlatma darbe gerilimi) → Vakum derecesi kontrolü → Yüksek basınçla yüklenen kaçak testi → vakum derecesi kontrolü → Kapsamlı testler (kapsamlı parametre, dayanma gerilimi, vakum derecesi) → EX-WORKS

Vakum kesiciler yük anahtarında kullanılır.

Anma gerilimi: 12 ~ 40.5kV

Anma akımı: 6300A

Anma kısa devre dayanım akımı: 20kA ~ 25kA

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için lütfen market@joyelectric-china.com adresinden bize e-posta gönderin.


Sorgulama