40.5kV Vakum Kesici / 36kV Vakum kesici / Yüksek gerilim vakum kesici / HV VI

40.5kV Vakum Kesici / 36kV Vakum kesici / Yüksek gerilim vakum kesici / HV VI

1. Joyelectric Uluslararası profesyonel bir üretici, tedarikçi ve distribütörü 40.5kv vakum kesici çin, sipariş hoş geldiniz 40.5kv vakum kesici ürünleri fabrikamızda ve şirketten.

2. Anma gerilimi: 40.5kV Anma akımı: 1250A ~ 2500A Anma kısa devre dayanım akımı: ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

40.5kV Vakum Kesici / 36kV Vakum kesici / Yüksek gerilim vakum kesici / HV VI

Joyelectric International, Çin'deki 40.5kv vakum kesicisinin profesyonel üreticisi, tedarikçisi ve dağıtıcısıdır, fabrikamızdan ve şirketten 40.5kv vakum kesicisi ürünlerini sipariş etmeye hoş geldiniz.

Vakum kesicimiz cam veya seramik zarf, orta conta veya iç sabit kalkan ve CuCr temas malzemesine sahiptir. Kupa şekilli eksenel manyetik alan elektrodunun optimize edilmiş tasarımı, manyetik alan dağılımını makul ve üniform hale getirir ve bu da kesme kapasitesinin stabilitesini artırabilir. Özel koşullandırma süreci yalıtım seviyesini arttırır. Vakum, orta gerilim sektöründeki birçok anahtarlama uygulaması için bugün petrol veya SF6 gazı gibi diğer ark söndürme ortamlarının yerini almıştır.

Özellikleri:

§ Uzun ömür, yüksek güvenilirlik ve performans

§ Hızlı kesme hızı ve kısa ark süresi

§ Hızlı dielektrik geri kazanımı

§ Yüksek çevrim dayanım gerilimleri

§ Çevre dostu

Vakum Kesici (VI) Üretim Süreci

Hammadde alımı → Parça üretimi → Temizlik → Montaj → Vakumla lehimleme → Vakum derecesi kontrolü → Yüksek gerilim yaşlanması → Kaplama → Son muayene

Fabrika Çalışmaları Öncesi VI

Lehimlemeden sonra vakum kesici → Görünüm, dimesnions muayenesi → İç yapıyı incelemek için röntgen test cihazı → Yüksek gerilim izolasyon testi (güç frekansı dayanım gerilimi, aydınlatma darbe gerilimi) → Vakum derecesi kontrolü → Yüksek basınçla yüklenen kaçak testi → vakum derecesi kontrolü → Kapsamlı testler (kapsamlı parametre, dayanma gerilimi, vakum derecesi) → EX-WORKS

Vakum kesiciler ABB, Siemens ve Schneider VCB, vb.

Anma gerilimi: 40.5kV

Anma akımı: 1250A ~ 2500A

Anma kısa devre dayanım akımı: 25kA ~ 31.5kA

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için lütfen market@joyelectric-china.com adresinden bize e-posta gönderin. .

Sorgulama