24kV Vakum Kesici / maden için vakum kesici / orta gerilim devre kesici vakum şişesi / vakum şişe

24kV Vakum Kesici / maden için vakum kesici / orta gerilim devre kesici vakum şişesi / vakum şişe

1. Joyelectric Uluslararası profesyonel bir üretici, tedarikçi ve distribütörü 24kv vakum şalter çin'de, sipariş hoş geldiniz 24kv vakum şalter ürünleri fabrikamızdan ve şirket.

2. Anma gerilimi: 24kV Anma akımı: 1250A ~ 2000A Anma kısa devre dayanım akımı: ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Joyelectric International profesyonel bir üretici, tedarikçi ve distribütörü 24kv vakum kesici çin, sipariş hoş geldiniz 24kv vakum kesici ürünler fabrikamızda ve şirket.

Vakum kesicimiz cam veya seramik zarf, orta conta veya iç sabit kalkan ve CuCr temas malzemesine sahiptir. Kupa şekilli eksenel manyetik alan elektrodunun optimize edilmiş tasarımı, manyetik alan dağılımını makul ve üniform hale getirir ve bu da kesme kapasitesinin stabilitesini artırabilir. Özel koşullandırma süreci yalıtım seviyesini arttırır. Vakum, orta gerilim sektöründeki birçok anahtarlama uygulaması için bugün petrol veya SF6 gazı gibi diğer ark söndürme ortamlarının yerini almıştır.

Özellikleri:

§ Uzun ömür, yüksek güvenilirlik ve performans

§ Hızlı kesme hızı ve kısa ark süresi

§ Hızlı dielektrik geri kazanımı

§ Yüksek çevrim dayanım gerilimleri

§ Çevre dostu

Vakum Kesici (VI) Üretim Süreci

Hammadde satın alma Parça üretimi Temizlik Montaj V acuum lehimleme → Vakum derecesi kontrolü Yüksek gerilim yaşlanması Kaplama Son muayene

Fabrika Çalışmaları Öncesi VI

Lehimlemeden sonra vakum kesici Görünüm, dimesnions muayenesi İç yapıyı incelemek için röntgen test cihazı Yüksek gerilim izolasyon testi (güç frekansı dayanım gerilimi, aydınlatma darbe gerilimi) Vakum derecesi kontrolü Yüksek basınçla yüklenen kaçak testi vakum derecesi kontrolü Kapsamlı testler (kapsamlı parametre, dayanma gerilimi, vakum derecesi) EX-WORKS

Vakum kesiciler ABB, Siemens ve Schneider VCB, vb.

Anma gerilimi: 24kV

Anma akımı: 1250A ~ 2000A

Anma kısa devre dayanım akımı: 12.5kA ~ 25kA

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için lütfen market@joyelectric-china.com adresinden bize e-posta gönderin.


Sorgulama