Bina İçi Gaz Yalıtımı Metal Kaplı Hücre XGNS2-40.5

Bina İçi Gaz Yalıtımı Metal Kaplı Hücre XGNS2-40.5

1.Switchgear XGNS2-40.5, 40.5kV voltaj değerinde bir dizi genişletilebilir SF6 yalıtımlı metal-cald şalt içerir. 2. birincil yüksek gerilim devresinin tüm canlı parçaları tamamen küçük bir hacim veren 3mm kalınlığında paslanmaz çelik levhalar kaynaklı bir dolap içine kapalı. 3. şalter güvenli ve güvenilir çalışma ve sıfır bakım garanti böylece çevre koşullarının etkisi tabi değildir. 4. plug-in genişletme barası kullanılarak modül olarak entegre edilebilir. Son kullanıcıların veya ağ düğümlerinin gereksinimlerini karşılayın ve çeşitli talepleri karşılayın.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1. Genel tanıtım

Şalt XGNS2-40.5, 40.5kV voltaj değerinde bir dizi genişletilebilir SF6 yalıtımlı metal-kalıtsal şalt içerir. Birincil yüksek voltaj devresinin tüm canlı parçaları, küçük bir hacim veren 3mm kalınlığında paslanmaz çelik sacların kaynaklı bir kabinine tamamen kapatılmıştır. Şalt sistemi, çevredeki koşulların etkisine maruz kalmaz, böylece güvenli ve güvenilir çalışma ve sıfır bakımı garanti eder. Geçmeli genişletme barası kullanılarak modül olarak entegre edilebilir. Son kullanıcıların veya ağ düğümlerinin gereksinimlerini karşılayın ve çeşitli talepleri karşılayın.


2. Amaç

Bu ürün santral, trafo merkezi ve kutu tipi güç istasyonu vb.Için uygundur.

50 / 60Hz anma frekansı, 40.5kV anma gerilimi içinde üç fazlı kapalı AC tek bara veya çift bara ait güç sisteminin kontrolleri, kabulü ve dağıtımı.


3. teknik gereksinimleri

2.jpg

3.jpg


4. Yapı özellikleri

C-GIS bütün modüler montaj tipi yapıdır, tipik planın entegre makinesi altı bağımsız ayrı odadan oluşur, bara ve üç konumlu ayırıcı bölmesi, devre kesici odası, kablo odası, mekanizma odası, yukarı ve aşağı enstrüman odası, montajı kolaydır. Yüksek voltajlı kısmi gaz kutusu, küçük kaynak deformasyonu ve iyi hava sızdırmazlığı ile sayısal kontrol tezgahı işleminden sonra 3mm kalınlığında paslanmaz çelik plaka ile mekanik eller otomatik kaynak kullanır. Alçak gerilim bölmesi, sayısal kontrol tezgahı tarafından bükülen yüksek kaliteli soğuk çelik haddeleme ile yapılır, kaynak yapmak için, sayısal kontrol tezgahı tarafından işlenen alüminyumla kaplanmış, daha sonra yüksek mukavemetli bağlantı elemanı ile bağlanan çinko çelik levha kullanılır. . Her gaz kutusu, kişisel güvenlik ve ekipman hareketini korumak için bağımsız gaz kaçağı ekipmanına sahiptir.

4.jpg

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için lütfen market@joyelectric-china.com adresinden bize e-posta gönderin.


Sorgulama