Sökülebilir Kablo Terminali

1.It kutu tipi trafo, kutu tipi RMU, GIS ve kablo şube kutusunda yaygın olarak kullanılmaktadır.
2. kompakt, hafif, güvenli, güvenilir ve kolay kurulum.
3. sıkıca kapatılmış, tamamen yalıtılmış, tam koruma, bakım gerektirmeyen, anti-batık ve anti-kirlilik
4. tüm çıkarılabilir kablo terminalleri ithal silikon kauçuk yapılır. Bu malzeme mükemmel yalıtım, korona direnci ve iz direnci özelliklerine sahiptir
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Tanıtımı

Sökülebilir kablo terminali, kutu tipi transformatör, kutu tipi RMU, GIS ve kablo şube kutusu gibi Avrupa tarzı standart burçlu ekipman dolaplarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kompakt, hafif, güvenli, güvenilir ve montajı kolaydır, güç dağıtım şebekesine uygulanabilir. Montajı ve sökülmesi kolaydır, sıkıca kapatılmış, tamamen yalıtılmış, tam koruma, bakım gerektirmez, suya batırmaz ve kir tutmaz. Bu arada yüzey bir yarı iletken kalkan tabakası ile kaplanır. Normal çalışmada veya elektrik topraklaması iyi olduğu sürece, operatör yüzeye dokunsa bile insanlara zarar vermez veya ekipmana zarar vermez, bu da güvenlik ve güç kaynağı güvenilirliğini büyük ölçüde artırır.

Tüm sökülebilir kablo terminalleri ithal silikon kauçuktan yapılmıştır. Bu malzeme mükemmel yalıtım, korona direnci ve iz direnci özelliklerine sahiptir. Kablo aksesuarlarının elektrik sistemi dalgalanmalarını kullanma yeteneğini güçlendirir, aksesuarların elektriksel özelliklerini kablonun ihtiyacına uygun hale getirir. Ayrıca alev direnci, kendi kendine sönme ve mükemmel ısı direncine sahiptir. Aşırı kablo kazaları durumunda, kaza etkisini en büyük ölçüde azaltır ve kazaların bir dereceye kadar kötüleşmesini önler, sistemin çalışma güvenilirliğini artırır. Ayrıca anti-UV, anti-oksitlenme, hidrofobik göç ve toksik olmayan özellikler gibi başka avantajları da vardır. Özel durumlar ve ağır kirli ortamlar için geçerlidir.

Tüm sökülebilir kablo terminalleri DIN47636 standardını, tasarım IEC 60502: 2 standardını ve deney gereksinimleri IEC60502: 4 standardını karşılar ve test yöntemi GB / T12706.4-2008 standardını karşılar. Mükemmel yönetim kuralları ve titiz kalite yönetim sistemi, fabrikadan çıkmadan önce ürün kalitesini güvence altına alır.


Deney Ekipmanları

Test ekipmanı


IEC A Avrupa Tipi Kablo Aksesuarlarının Uygulamaları

kablo aksesuarı

kablo aksesuarı 2

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kablo aksesuarları hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen market@joyelectric-china.com adresinden bize e-posta gönderin .Sorgulama