12kV Kablo Uç Kapağı / koruma Kapağı

12kV Kablo Uç Kapağı / koruma Kapağı

15 kV / 630A Avrupa Tipi Yalıtım Koruma Kapağı Ürün Tanıtımı Avrupa tarzı yalıtım koruma kapağı, insanların güvenliğini ve ekipmanın güvenli çalışmasını sağlamak için yedek burçları kapatmak için kullanılır. 630 A yalıtım başlığı, 630 A'lık bir yaşam için yalıtım ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

15 kV / 630A Avrupa tarzı yalıtım koruma kapağı

 

ürün tanıtımı

Avrupa tarzı yalıtım koruma kapağı, insanların güvenliğini ve ekipmanın güvenli çalışmasını sağlamak için yedek burçları kapatmak için kullanılır. 630 A yalıtım başlığı, 630 A canlı burçlu konnektör için yalıtım koruması sağlar ve burç kullanılmadığında toz ve neme karşı koruma sağlar.

 

1. kurulumdan önce

1.1. Koruma kapağının topraklama kablosunu, sistem topraklama noktasına güvenilir bir şekilde bağlayın.

2.1. Koruma kapağının iç duvarını temiz kağıtla temizleyin, ardından eşit oranda gres uygulayın. Aynı işlem burç soketinin bağlantı yüzeyine uygulanır.

2. Kurulum, sistem tamamen kapalıyken yapılmalıdır.

3. kurulum ve kullanım

3.1. Yalıtım kapağını sokmak için özel yalıtımlı bir kumanda kolu kullanın, burç soketine itin ve sıkılıncaya kadar saat yönünde çevirin. Sökerken, saat yönünün tersine döndürmek için yalıtımlı çalıştırma çubuğunu kullanın.

3.2 Sistem açılmadan önce, lütfen yalıtım koruma kapağını önceden takın; Sistem gücü açıkken, özel durum haricinde, genellikle yalıtım koruma kapağını çıkarmayın.

4. Dikkat

4.1 sırasında   kurulum ve bakım, bağlı tüm elektrikli ekipmanların kapalı olması gerekir .

4.2 Ürünün kurulumu sırasında , topraklama kablosu yoksa, tesisatçı, yalıtım kapağının yüzeyindeki iletken tabakanın daimi olarak topraklandığından emin olmalıdır.

630A Yalıtım Koruma Kapağının ambalaj listesi

 

SN

isim

Adet

birim

1

İzolasyon Koruma Kapağı

3

adet

2

Silikon yağ

1

pc

3

Temiz kağıt

3

çantalar

4

Kalite belgesi

1

pc

5

Kurulum Talimatları

1

pc


Joyelectric International iyi bilinen bu tür üreticiler ve tedarikçiler arasında profesyonel bir Çin 12kv kablo uç kapağı / koruma kapağı distribütörü ve ajan, fabrikamızdan ve şirketten 12kv kablo uç kapağı / koruma kapağı ürünleri sipariş hoş geldiniz.

Sorgulama