Mekanik ve elektrik hayat süren uzun VCB panelleri var

- Jul 04, 2016-

VCB panel kullanımı aşağıdaki avantajları vardır:

Her görsel iletişim erozyon kontrol

Düşük bakım

Kullanıcı dostu

Kesinti de kadar dolayısıyla müşteri dakika kaybı azaltır

Belirgin özellikleri

Tüm bileşenleri birbirlerinin için metal levha. sahip ayrılmış Derecesi IP54/55 için açık ve kapalı uygulama için koruma IP4X uygulamaları, koruma ve sayısal veya statik veya elektromanyetik metre ve röleler göre müşterinin gereksinimi, içinde veya dışında hizmet konumu için testinden kırıcı raf ve ahlak bozukluğu çok yönlü cubical kapıyı bloke olması, makine ile ben ölçüm / l veya kırıcı, süre koşulu için raf önlemek için , tür PT Sigortalar ve geniş toplayıcı bölmeleri kablo yuvası için yükseklik yeteneğine sahip dışarı çizim.

Ürün özellikleri

Dizi VCB paneli ürünler dahil olmak üzere özellikleri için kabul edilir:

Daha iyi esneklik

Kompakt tasarım

Kolayca komisyon ve montajı

Daha yüksek gerilme direnci

En azından bakım

Kalite kontrol

Üstün iletkenlik

Kalite testleri VCB paneli için yapma parametrelerden bazıları şunlardır:

Voltaj testi

Sıcaklığı test artıyor

Yükleme kayıp

Performans

Tüm bu VCB kalite kontrolleri ürün muayene laboratuvarda yüklü uygulama araçlarının akıllı test üzerinden düzenlenmiş olabilir.

VCB (Vakum devre kesici) aralığı

Bu üstün performans sunar kullanılabilir VCB panellerin birçok türü vardır. Güç dalgalanmaları, VCB nerede elektrik kriz ortaya çıkabilir alanda kullanılmaktadır yanı sıra yangınları önlemek için. Bu VCB orta gerilim sistemdeki uygulama olsun. Farklı tür VCB burada verilir:

Açık kapı aynası

Açık panelleri açık tesisler için uygundur TVM VCB bulunur. Elektrikli gereklilik nedeniyle neden olabilir güvenli olmayan herhangi bir durum bu paneller. engellenebilir Bu devre aralığı orta değişmekteydi elektrik akımı için uygundur. Bu paneller dayanıklı, sağlam, ve kıvamı performans. sunar Ayrıca, Bu devrelerin çok maliyetli.

VCB porselen kaplı

Porselen cdelikanlı VCB bir fabrika. bitişik alan ile üste konulabilir Güç kablo kutuları veya çatı Burcu veya kablo ve çatı Burcu aracılığıyla sağlanır. Tüm devre kesiciler anahtarları, yakın bir sesi stopraklama integral veya kapasite yapma aracılığıyla veya beraberlik-out için otobüs besleyici veya çubuğu yan. sağlam bağlantıları kamyonla topraklama üzerinden gerçekleştirilen topraklama Bu devre kesiciler çok maliyetli yanı sıra kıvamı performans sağlar.

VCB arabası

VCB arabası tesislerde çok kolay ve de çok dayanıklı. Yük arabaları çoğu esas olarak elektrik hem de güç kaynağı sektörlerde kullanılan.