Orta Gerilim iç/dış mekan katıştırılmış Pole avantajları

Bazı müşteriler hakkında sorulan katıştırılmış kutup montaj kutup, karşılaştırıldığında avantajları bu burada tanıtmak istiyoruz.

Epoksi Polonyalılar katıştırılmış veya denilen vakum interrupters, vakum interrupters epoksi reçine ile katıştırılmış, vakum interrupters, ana devre davranış ve montaj parçaları epoksi ile ayrılmaz bir parçasıdöküm tarafından yapılır.

Onun yüksek Dielektrik dayanım yanı sıra çevresel etkilere karşı daha iyi koruma (bir birleştirilmiş veya açık kutup sisteme göre) bu teknoloji başlıca avantajları şunlardır. •Durdurma vakum reçine yapmak özellikle sağlam kutup katıştırabilir ve kesici etkileri, toz mevduat ve nem korumak. Tasarım kompakt, güçlü ve modüler. Başka bir önemli avantaj pretested ve ayarlanmış Polonyalılar vakum devre kesiciler üzerinde hızlı ve kolay montaj olduğunu.

Katıştırılmış kutup/reçine vakum kesici döküm olduğunu epoksi reçine zarf, silikon sıvı lateks, Cu-Cr kişi •durdurma uzun hava mesafe ve ilgili kişi sahibi Kupası şeklindeki accordant iç ve dış mekan vakum devre kesici veya diğer vakum dağıtıcı tesisler yüklü Aksiyel manyetik alan evlat edinmek. Özellikle elektrik, mekanik, kimyasal ve Metalurji bölümler yanı sıra maden ve diğer endüstriyel bölümlere nerede sık işletilmektedir kullanılır.

Katıştırılmış kutup bizden sipariş etmek hoş geldiniz.