İç Mekan Gaz İzolasyonu Metal Kaplı Hücre (GIS) 40.5kV hakkında genel bilgiler

- Aug 31, 2018-

İç mekan gaz yalıtımı metal kaplı şalt (GIS) 40.5kV ile ilgili olarak, iki modelimiz var:

 

A: XGNS 1-40.5

B: XGNS 2-40.5

 

Kataloğumuzdan gelen bilgiler hariç olmak üzere, iki model arasındaki ana farkı listeledik:

 

A: GIS Model No. XGNS 1-40.5 :

Genel açıklama ve tasarım : Bu model, karşılaştırmalı olarak basit bir yapıya sahip 630A ve altındaki anma akımı içindir. Genelde tüm ana elektrikli bileşenlerin kapalı olduğu tek bir gaz tankı ile donatılmıştır ve giriş ve çıkışlar dirsek şeklinde konektörlerle donatılmıştır. Ikincil güç dağıtım ekipmanları olarak, ağırlıklı olarak 25KA anma kısa devre veya düşük güç sistemleri ve endüstriyel ve konut kablo halka sistemi ve güç kaynağı terminali yaygın olarak uygulanan kullanılır.

Panel Tipi: Panelin beş türü vardır, bunlar panel F (LBS-sigorta kompozit anahtarı), Panel V (VCB), Panel C (LBS), Panel D (doğrudan kablo bağlantısı) ve Panel De (toprakla doğrudan kablo bağlantısı) şalter)

 

 

B: GIS Model No.XGNS 2-40.5:

Genel açıklama ve tasarım :   Nispeten karmaşık bir yapıya sahip 1250A anma akımı veya üzeri içindir. Tipik olarak iki adet gaz tankı, bara için bir tank ve izolasyon anahtarı, devre kesici için başka bir tanktan oluşur. İç koni şeklinde tel konektörler genellikle giriş ve çıkış montajı için kullanılır. Birincil güç dağıtım ekipmanları olarak, esas olarak 31.5KA'ya kadar anma akımına sahip güç sistemlerinde kullanılır. Ayrıca, güç kontrol / alım / dağıtım amacıyla daha yüksek kısa devre akımına sahip güç santralleri, trafo merkezleri ve güç sistemlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Panel Tipi: Panel V: sadece bir tür panel, ancak farklı şemadan dolayı farklı birincil bağlantı olabilir;

GIS switchgear.JPG

  Her modelde daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçiniz: market@joyelectric-china.com .