Ölü Tank açık devre kesici

Genel açıklama:

Yüksek gerilim AC SF6 ölü tankı devre kesici yüksek güvenilirlik, minyatür ve uygun işlem andamp özellikleri ile yeni nesil HV devre kesici olduğunu; bakım. Devre kesici ve kompakt yapısı, küçük işgal, iyi güvenilirlik ve az bakım olan CT, bütünleştirir. Ana özellikleri:

1.Kullanım tasarım modularization kavramı. Esnek ayarlandı, basit ve kompakt bir ürün yapısı, güvenli ve güvenilir operasyon, uygun kullanım ve bakım.

2.Devre kesici vakum kesici kendini enerjik arc-extinguishingprinciple, güçlü kırma kapasitesi, kısa ark zaman, uzun elektrik hayat ve basit ve güvenilir bir yapı ile benimser. Tam kapasite kırma 20 kat olduğunu. Devre kesici CT26 türü bahar mekanizmasıdır kullanır, yapısı basit ve kompakt, yüksek güvenilirlik ve az bakım. 10000 kere mekanik hayattır. Yağsız gereksinimi karşılayabilir.

3.Ürün küçük ve hafif, kolay ulaşım ve yükleme için bu yüzden. Muhafaza leke dayanıklı alüminyum alaşım kullanır. Have yüksek Anti-korozyon yeteneği, küçük girdap akımları kaybı, düşük ağırlık merkezi ve güçlü tahıl balyaları karşı koyma.

Özellikleri:

Anma gerilimi

kV

126

Anma frekansı

Hz

50

Yalıtım düzeyi puanlarına

Güç frekansı dayanacak gerilim 1 dk (etkin değeri)

Zemin için aşaması

kV

230

Arasındaki boşlukları

230+70

Yıldırım dürtü dayanacak voltaj (en yüksek)

Zemin için aşaması

550

Arasındaki boşlukları

550+100

Anma

A

3150

Kısa devre geçerli kırma dekor

kA

40

Anma kısa süre dayanacak geçerli

kA

40

Anma kısa devre süresi

s

4

Anma en yüksek akım dayanacak

kA

100

Kısa devre geçerli yapma dekor

kA

100

Mekanik yaşam

kez

10000