Kablo sıyırma ve büküm makinesi

Kablo sıyırma ve büküm makinesi

Özellikleri Son 32-gem Cortex M3 Intel uygulamak, işlem hızı bir döngüsü 72 M 100 k 5 yolu çıkış nabız, nabız türüdür "Nabız + yön", açık-toplayıcı çıkış, çıkış akımı-ebilmek var olmak 200Ma kadar;
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Joyelectric uluslararası bir profesyonel Çin kablo sıyırma ve makine Distribütör ve Ajan böyle üreticileri ve tedarikçileri, sıyırma ve büküm makinesi ürünleri fabrikası ve şirket sipariş tel Hoşgeldiniz iyi bilinen bu arasında büküm olup.

Özellikleri

Son 32-gem Cortex M3 Intel uygulamak, işlem hızı bir döngüsü 72 M

100 k 5 yolu çıkış nabız, nabız türüdür "Nabız + yön", açık-toplayıcı çıkış, çıkış akımı-ebilmek var olmak 200Ma kadar;

7 yolları yüksek hızlı giriş noktasının! Tepki süresi 2uS azdır;

4 yolları açık-toplayıcı çıkış, 5A çıkış akımı olduğunu;

Devre standart RS485 haberleşme arayüze sahip ve dokunmatik ekranlar markalar her türlü iletişim kolaylaştırır Modbus RTU haberleşme anlaşma donatıyor.

Devre itici güç işletmeye devre daha kolay kablo devre yapar sürücüsünün 15A itici güç sağlayabilir donanımlı atlama sürücüsü vardır. Makine durdurulmuş durumda olduğunda işletmeye devre çıkış durur; makinenin fişini koymadan ayarlamak değil.

100sets parametreleri aynı anda kaydedebilirsiniz yığın bellek donatmak.

Bir tırnak veya bu ürün hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurun ve size için 1 iş günü içinde cevap verecektir. Ürünlerimiz için gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sorgulama