Terminal Kıvırcıklaştırma makine

Terminal Kıvırcıklaştırma makine

Özellikleri Ana makine gri dökme demir birlikte güvenilir metal plaka tarafından ama titreşim olmadan koyarak değil, bir parça döküm yapısıdır. Doğrudan deliv derleme sonra
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Joyelectric uluslararası makine dağıtımcı ve Ajan böyle üreticileri ve tedarikçileri, sipariş bizim fabrika ve şirket makine Urun sıkma terminal Hoşgeldiniz iyi bilinen bu arasında sıkma profesyonel bir Çin terminal var.

Özellikleri

Ana makine gri dökme demir birlikte güvenilir metal plaka tarafından ama titreşim olmadan koyarak değil, bir parça döküm yapısıdır.

Doğrudan teslim kalıp montaj sonra ayarlanabilir Kıvırcıklaştırma kalıp açık alan üzerinde bir parçasıdır. Ayarlamayı uygundur.

Kırdığın Frekans dönüştürücü, hiçbir gecikme ve mekanik hareketi tarafından geleneksel debriyaj neden fay tarafından bir makinedir. Bu iç mekanik bileşenler basitleştirir ve yedek ve aşınma azalır. Büyük burulma ile sessiz çalışma ortamı, küçük titreşim ve yüksek güvenilirlik sağlar.

Çeşitli markalar dikey ve yatay kalıpları ile eşleştirebilirsiniz. Bu kapsamlı pratiklik vardır.

Zımba düğmesini yukarı ve aşağı düğme panelde ekleyin. Ana şaft kalıp ayarlarken anahtarı tarafından salıncak gerek yok.

Makinenin çalışma süreleri 1'e 20 kez sırasında ayarlanabilir; operasyonun aralığı süresini 0-20 dk sırasında ayarlanabilir.

Belirtimi

Türü

XEHN-2TS

Güç

AC 110 / 220V 50∕60 HZTek fazlı

Motor

Asenkron motor AC220V 750W

Kıvırcıklaştırma kapasitesi

2.0T

İşlem kapasitesi

Sürekli terminalleri çeşitli

İşlem türü

Pedal tek eylem

Birim

330X330X660MM

Bir tırnak veya bu ürün hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurun ve size için 1 iş günü içinde cevap verecektir. Ürünlerimiz için gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sorgulama