Sökülebilir kablo Terminal

Deşarj Düzeneği Avrupa tarzı kablo aksesuarları IEC uygulama, kablo önyükleme, açık kablo tak, arka kablo tak, izolasyon koruma başlığı, izolasyon koruma kapağı, arka
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

PürünGiriş

Sökülebilir kablo terminal ekipman dolapları ile Avrupa tarzı kutu tipi trafo, kutu tip RMU, CBS ve kablo şube kutusu gibi burç standart içinde yaygın olarak kullanılır. Kompakt, hafif, güvenli, güvenilir ve kolay montaj, güç dağıtım ağı için uygulanabilir. Kolay montaj ve sökmeye, sıkıca kapalı, tamamen yalıtılmış, tam koruma, bakım gerektirmez, anti daldırın ve anti-akımından. Bu arada yüzey yarı iletken kalkan bir tabaka ile kaplanır. Normal çalışma veya uzun olarak elektrik topraklama operatör yüzeyine dokunduğundan olsa bile iyi, olarak bu alışkanlık insanlara zarar ya da büyük ölçüde güvenlik ve güç kaynağı güvenilirliği artırır ekipmana zarar.

Tüm çıkarılabilir kablo terminalleri alınan silikon plastikten yapılır. Bu malzeme mükemmel yalıtım, corona direnci ve parça direnç özellikleri vardır. Bu kablo aksesuarları elektrik sistemi dalgalanmaları kullanma yeteneğini güçlendirir, aksesuarlar elektrik özelliği eşleşmeler kablo ihtiyacı ile yapar. Ayrıca alev dayanımı, kendi kendini söndürme ve mükemmel ısı dayanımı yüksektir. Durumunda aşırı kablo kaza, kaza etkisi büyük ölçüde azaltır ve kazaları önler belirli bir ölçüde daha da kötüye sistem işlem güvenilirliği artırır. Ayrıca anti-UV, Anti-oksitlenmeye, hidrofobik geçiş ve toksik ücretsiz özellikleri gibi bazı avantajları vardır. Özel durumlar ve ağır kirli çevre için geçerlidir.

Tüm çıkarılabilir kablo terminalleri DIN47636 standardına uygun, tasarım IEC 60502:2 standardına uyan ve IEC60502:4 standart deneysel gereksinimlerini ve test yöntemi GB/T12706.4-2008 karşılamaktadır. Mükemmel yönetim kuralları ve sıkı kalite yönetim sistemi fabrikadan ayrılmadan önce ürün kalitesini korur.

Experiment ekipman

Test equipment

IEC ApplicAtionsAvrupaStil kablo aksesuarları

cable accessory

cable accessory 2

Ürünlerimiz için gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kablo aksesuarları ayrıntılı bilgi için lütfen lütfen bize e-postaMarket@joyelectric-China.com.Sorgulama