Shaanxi Joyelectric International Co., Ltd. ürün ve hizmet güç iletim ve dağıtım alanında tedarik esas olarak elektrik kapsayan uluslararası iş ve enerji sistemi, derdi bir özel şirket var. Firmamız No.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, Çin yer alır.

Biz iki fabrikaları var: biri üretiyor VCB VCB, iyi ana bileşenleri gibi vakum kesici, kutup, işletim mekanizması, yalıtım bileşenleri, vb gömülü gibi.; başka bir fabrika anahtar düzeneği, ele gibi kutu tipi trafo üretiyor.

Biz kendimizi entegre kapsamlı ideal çözüm sunarak müşterilerimiz karlı büyüme ile göze adıyorum. Elektrik ve enerji sistemi bizim zengin deneyimi nedeniyle, biz özelleştirilmiş yenilik, tasarım, ürün üretim ve mükemmel hizmet sunan yeteneğine sahiptir. Joyelectric uzun vadeli stratejik işbirliği müşterilerle Doğu Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika, Güneydoğu Asya ve diğer alanlarda kurmuştur.

Joyelectric bir uzman ve saygın uluslararası kurumsal bizim kariyer kavramı altında olmaya adamıştır: her zaman senin yerinde duran, uzun vadeli faithworthy ilişki oluşturma, kazan-kazan geliştirme.

Kalkınma ile birlikte Joyelectric!


Elektrik oluşturmak neşeli hayat

Joyelectric garanti güvenilirlik ve güvenlik